kereste


Koçist Orman Ürünleri kurumsal yapılanmasını tamamlama yolunda, tüm çalışanları ile topyekün mükemmelleşme felsefesine inanmış, müşteri ve sektör odaklı yaklaşımı ile daha kaliteli hizmet için gerekli yatırımları gerçekleştirmek ve teknolojinin olanaklarından tam anlamıyla faydalanarak “insan”ın hizmetinde bir şirket olmaktır.

Koçist Orman Ürünleri Kereste Çözümleri

Firmamız, 1976 yılından günümüze orman ürünleri sektöründe aktif olarak iç ve dış piyasaya kereste tedariğinde bulunmaktadır. Bünyemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin stokları olduğu gibi müşterilerimizin özel ihtiyaçları içinde farklı ülkelerden farklı türde ürün teminatını da sağlamaktayız.

Özel fırınlama hizmeti sayesinde alacağınız ürünlerin nem oranı düşürülmekte ve kullanım süresi uzatılmaktadır. Özel kimyasallar ile de ömrü 3 ila 5 yıl arasında uzatılmaktadır. Bu işlemler müşterilerimizin özel isteklerine göre yapılmaktadır.

Tüm ihtiyaçlara göre özel olarak sınıflandırılmış ürün grupları ile tercihlerinizi sınıf ve kullanım amacına göre belirleyerek tercih edebilirsiniz. Kendi içinde ayrılan sınıf grupları ise şöyle sıralanmaktadır.

Kullanacağınız alana more info en uygun ölçülere sahip 5×10 10×10 kereste çözümünde destek almak için bizlerden bu bağlamda destek isteyebilirsiniz. Sizlere kullanım alanınıza en uygun orman ürünleri çözümlerini uzman ekip arkadaşlarımız ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Koçist Orman Ürünleri
kereste

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *